Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google fióknál módosítani...

Google fióknál módosítani akartam a Biztonsági kérdést a Hogyan ellenőrizhetjük személyazonosságát? Részlegben, de véletlenül töröltem, és nem visszavonható. Hogyan tudok mégis megadni valahogy?

Figyelt kérdés
Azt írja ki: "Biztonsági kérdést már nem lehet megadni." Nem akarom más email címhez vagy telefonszámhoz kötni.

2020. febr. 23. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
E lehetőséget kivezették, tehát, már nem lehet megadni. Valószínűleg a régen megadottat se használták volna, hja szükség lett volna rá, de nem tudhatom. Én is találkoztam azzal, hogy kivezették e lehetőséget.
2020. febr. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó értem. :( Kár, pedig egyszerűbb lett volna. Utálom, hogy ennyi macera van azzal, ha akar az ember egy pót email címet.. Az egész google fiókot nagyon utálom.
2020. febr. 24. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!