Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál vannak gondok a freemai...

Másnál vannak gondok a freemail-el?

Figyelt kérdés
Reggel óta nem tudok belépni mert folyton azt írja hogy "Túl sok hibás próbálkozás." Már jelszót is változtattam de még mindig semmi. Próbáltam több fiókkal is de mindnél ezt írja ki. Olvastam,hogy korábban volt ilyen "zavar",csak nem tudom most is ez van-e vagy tényleg próbálták feltörni a mailem,amit azért kötve hiszek mert van amelyik még új és csak én tudok róla,de annál is ugyanezt írja ki. =/

2020. febr. 26. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt megvolt még, bár nem írtam onnan. Aztán egyszercsak nem tudtam belépni. Jelszócsere, írtam nekik, semmi. Ez így ment egy hétig, végleg lemondtam róla, gmailt használok. Két év múlva valaki spamnak használta az ÉN freemail email cimemet, persze nem .hu, hanem .ar (Argentina). Ne harcolj érte, hagyd, regisztrálj gmail.com-ot.
2020. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hú köszi a sok választ,nekem mondjuk nem voltak levelezési gondjaim,nem nagyon küldtem levelet senkinek mail-ben,regisztrációkra használtam csak,viszont nekem a gmail fiókomat hamarabb feltörték mint a freemaileset...nem léptem be kb. 1 hónapot gmail-re aztán amikor beakartam lépni hibás volt a jelszó...kértem jelszóvisszaállítást,beléptem és valami arab hülyegyerek levelezései meg értesítései voltak a bejövő üzenetekben a facebookjáról...mérlegelni sem bírom már melyik a legmegbízhatóbb..>>
2020. febr. 27. 01:00
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:


Én úgy csinálom, hogy:

► Hivatalos levelezésre (ügyfélkapu, bank, biztosító) Protonmail

► Magánlevelezésre és fontos regisztrációkhoz (ismerősökkel kapcsolattartás, ebay, stb.) Tutanota

► Szakmai önéletrajzhoz, kevésbé fontos regisztrációkhoz, amik spamelhetnek (Linked in, jófogás, vatera, árukeresős árfigyelő, webshopok, stb) hotmail, de erre a gmail sem rossz

► Szarok rá helyekre, ahova csak azért regisztrálok, mert muszáj, hozzá egy email cím, de nem érdekel, ha elvesztem a fiókot Citromail (a freemailnél ez is jobb), de erről nem folytatok semmilyen levelezést.


Telefonszámoknál is tartom ugyanezt. Van egy céges, egy magán, egy eldobható magyar és egy eldobható külföldi.

2020. febr. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 köszi,valamelyikről még nem is hallottam de megnézem őket!:)
2020. febr. 27. 15:28
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
A Gmail.com szűri a levelezést, de Thunderbirddel ne használd.
2020. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!