Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol jelezhetem az Instagram...

Hol jelezhetem az Instagram felé, hogy nem tudok belépni a számítógépen?

Figyelt kérdés

Ez az üzenet fogad a jelszó beírását követően:

Probléma volt az Instagramba való bejelentkeztetéskor. Kérjük, próbáld meg hamarosan újból.


Megpróbáltam. Nem sikerült. Majd ismét. Megint nem sikerült.


Aztán rámentem az Elfelejtetted a jelszavad? lehetőségre - annak ellenére, hogy emlékeztem a jelszavamra.

Nos ez nem jelszó visszaállítás, hanem új jelszó létrehozása. De mindegy.

Legalább háromszor csináltam végig, mert egyszer sem engedett be. Hibás jelszó vagy a fenti üzenet címén.


Végül, nagy nehezen eljutottam addig, hogy az új jelszó létrehozása után ellenőrző kódot küldött, amivel megint a hozz létre egy új jelszót felületre jutottam el, amit megint megcsináltam.

Na ezek után jelezte, hogy nézzem át a profilomat, mert lehet hogy módosult ez vagy az.

Rákattintottam.

Belépés felület.

Újra a fenti hibaüzenet fogadott.


Nem értem.


Ha a Google-ba rákeresek a felhasználó nevemre, akkor megtalálja.

Ha bejelentkezés nélkül az Instagramon keresek rá, akkor is megtalálja.

Tehát elméletileg (és gyakorlatilag is) az oldalam, a profilom létezik.

Az email címem is jó kell legyen, mert a megkapom a jelszó módosító emaileket.


Az Instagram Nem tudok bejelentkezni súgójában lévő lehetőségeket végig csináltam.


Nincs más ötletem mint jelezni feléjük, de erre nem találok hivatkozást, utalást sehol.



2020. febr. 28. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Edit:

Ha az utoljára módosított - tehát elméletileg aktuális - jelszóval próbálok belépni akkor ez fogad:

Probléma volt az Instagramba való bejelentkeztetéskor. Kérjük, próbáld meg hamarosan újból.


De ha egy dolgot megváltoztatok benne, akkor meg ez:

Sajnos a jelszó helytelen volt. Kérjük, ellenőrizd.


Most már semmit sem értek.

2020. febr. 28. 18:44
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja a süti és előzmény törlés is megvolt.
2020. febr. 28. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Türelmetlen vagy. Leírja, hogy próbáld meg újra. Ez nem 1 percet jelent, lehet órákra kiesik valamilyen hiba miatt a szolgáltatás. És te erre a nem működő szolgáltatásra elkezded a fiók hozzáféréssel kapcsolatos procedúrákat, ami megint nem tud végbemenni, a már előre jelzett problémák miatt.


Senki felé nem tudod jelezni, nem is kell. Az oldal leírta mi a helyzet és mit kell ilyenkor csinálni, már csak azt kellene csinálni. Ne erőltesd a jelszóemlékeztetőt meg egyéb hibajelzéseket, mert a végén csak magadat zárod ki. Plusz visszaélési kísérlet miatt tiltják a fiókot, ha túl sok kérést intézel feléjük.

2020. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor legyenek kedvesek és pontosítsák a szöveget.


Mert az ember reflexből megpróbálja újra, és ha nem sikerül, akkor jön az, hogy biztos ami biztos legyen jelszócsere. És ha az sem működik, akkor újra, aztán meg jön a pánik.

Tudom, hogy hülyeség de ez így van.


És az oldal sem azt írja ki, hogy gond van az oldallal, vagy a szerverrel, vagy a nettel vagy akármi, hanem hogy gond van a bejelentkezéssel.


Ha esetleg megoldódik, akkor legközelebb már tudni fogom. De ilyen üzenet engem még nem fogadott.

2020. febr. 28. 19:06
 5/5 anonim válasza:

Nekem fel everz a problemam, egyedul safariboltudtam instagrammot hasznalni, de onnan beengedett.

Neked sikerult megoldani? Ha igen hogy?

Koszonom

2020. ápr. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!