Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi alapján tilt le a youtube,...

Mi alapján tilt le a youtube, egy filmet?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy 1080p-ben vannak fent filmek (nem engedélyezte senki), én pedig 1x akartam feltenni egy filmet 360p-ben, és azonnal letiltotta. Mi alapján műkődik ez? Ha olyan filmet teszek fel, ami régi, és kis stúdióhoz tartozik, akkor fentmarad? Nemértem, hogy másnak miért marad fent..

2020. márc. 2. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Mi ezt nem tudjuk. Kérdezd meg tőlük, vagy olvasd el a szabályozást. Az biztos hogy személyesen nem rád haragszanak. Nem is tudják, hogy élsz.
2020. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintákat vesz a képből és a hangból, azt összeveti egy adatbázissal és ha egyezést talál, tilt. Úgy lehet kitrükközni, ha eltorzítod a videót. A képnél néha egy mezei tükrözés is elég, van amikor a színekkel játszanak, vagy a kép egy kisebb keretben ugrál. A hang már trükkösebb, a hangmagasság változtatása, eq, low vagy high pass filter nem elég. Jellemzően fehér, barna vagy rózsaszín zajt kevernek alá, ami megzavarja az algoritmust, illetve ha aládumálsz, zenénél ha ráénekelsz, vagy játszod alatta egy hangszeren, az ki tudja ütni az algoritmust.
2020. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de nem érdemes azzal szórakozni amit a második írt, mert a bevételszerzés engedélyezése előtt elő ember átnézi a youtubetól a profilod, és csak akkor lesz engedélyezve ha minden oké.
2020. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!