Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható oldal az Eneba?

Megbízható oldal az Eneba?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom, hogy reklámozzák, így eldöntöttem, hogy megnézem milyen. A Doom-ot szeretném megvenni (2016-os doom-ot)és kevesebbért adják mint a G2A-vagy az Instant Gaming-en. Paysafecard al fizetnék. Megbízható? Megkapom a kódot? A válszokat előre is köszönöm!

2020. márc. 4. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Megkapod, de semmi nem garantálja hogy a kulcs esetleg nem lopott, és emiatt nem vonják majd be egy idő után.

Figyelembe véve hogy a játék 2016-os, és te 4 évig ráértél megvenni, ennyi erővel megvárhatnád a Steam-es leárazását, és megveheted 6 euróért. A grafikon alapján szinte havonta leárazzák, október óta 7-szer le volt:

[link]

2020. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megvettem, kiválóan működik a doom 2016
2021. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem megbízható , és mindenki saját felelőségre vásároljon , voltak már problémák , helytelen kulcs és az AE csapatnál sem szerepelnek a megbízható oldalak között , nem ajánlják a vásárlást onnan.
2021. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsának jav: EA
2021. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 #4 semmi baj nincs vele, tobb mindent vettem mar onnan
2021. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 ös az lehet neked szerencséd volt , de rengeteg embert át..nak , köztük engem is , most akkor megbízható vagy nem? Azért mert neked szerencséd volt és nem téged bsztak át hanem egy idegent az már nem számít semmi baj nincs vele igaz? Most akkor megbízható vagy nem? Nézzél youtobe videokat az enebarol , meglátjátok mennyire megbízható és nem is kevés embert bsznak át ..
2021. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 leginkább g2a-val volt bajom de instant gamingel es enebaval nem
2021. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 magdolna1123 válasza:
Az eneba megbízható ! Ps4 em volt kevés rá a játék de sokkal olcsóbb az enebán venni . Most xbox s em van . Onnan veszem a játékokat. Ha kínál valami játékot az x boxom megnézem az enebán is , sok játék nincs az enebán , de olcsóbb a kód és nem csal , pl a skull ami most jelent meg 8- 10 e ft al olcsóbb ami nem kis pénz !
febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!