Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren hogy lehetséges...

Mara8 kérdése:

Messengeren hogy lehetséges hogy látható olyan személynek az elérhetősége akire csak rákerestem de semmi kontakt nem volt?

Figyelt kérdés
A javasolt emberek listaban is volt ilyen, megcsak közös ismerős sem volt megis elerhetőnek látszott.

2020. márc. 6. 18:25
 1/2 anonim válasza:
Hát az a helyzet hogy ilyenről még nem hallottam, lehet valami bug lesz. Mivel ugye vissza kéne engedélyezned ahhoz hogy láthasd. Még olyan szokott lenni hogy valaki másnak jelöl be valaki, de utána nevet változtat, és akk ott lesz hiszen ismerősöd. De nálad sz tem nem ez lesz. Mindenesetre kivi vagyok - kíváncsian várom van e valakinek jobb ötlete ;)
2020. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam! De most már tényleg nagyon érdekelne hogy hogyan lehetséges mégis!
2020. márc. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!