Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blogger.comon írok blogot, de...

Vanitas kérdése:

Blogger.comon írok blogot, de senki sem olvassa, szerintem elég érdekes, de nyilván kinek hogy, már vagy egy éve írom, de sosem reagál senki, lehetséges, hogy valamit be kell állítani, mert nem látható nyilvánosan?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki tudja és tényleg ez van a háttérben,akkor leírná mithogy állítsak át?

2020. febr. 20. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Látható szerintem, csak nem tudják, hogy van. Hirdetni kell.
2020. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem reklámozod, nem fognak tudni róla. Elhanyagolhatóan kicsi annak az esélye, hogy véletlenül rátalálnak és úgy kezdik el olvasni majd követni.
2020. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm
2020. febr. 20. 18:28
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként,ha érdekel itt valakit!


[link]

2020. febr. 20. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökéletesen érdektelen szövegáradat.
2020. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából a sok külföldi munka, kirándulás felkeltette az érdeklődésemet.
2020. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, hát én nem gondoltam, hogy mindenkit érdekelni fog, főleg személyes tapasztalatokat és élményeket írok le. Remélem vannak akiknek tudok ezzel segíteni, de csak saját szórakozásomra írtam eddig. 🙂
2020. febr. 21. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!