Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy tudom visszaál...

Peca1000 kérdése:

Facebookon hogy tudom visszaállítani a régi csoportkezelési oldal felületét?

Figyelt kérdés

Kb. 15 csoport adminja vagyok, ezek zömének a létrehozója is.


Eddig egy olyan oldalon kezeltem a csoportjaimat, ahol egyben, középen lehetett látni az összes csoportom aktivitási helyzetét, számomra a függőben lévő dolgok voltak fontosak, hisz ez azt jelentette, hogy vagy csatlakozni, vagy hirdetést feladni szeretne valaki.


És így röhtön cselekedni is tudtam.


Csak abba a csoportomba léptem be, ahol kijelezte, hol van teendőm.


Most meg az összes csoportom a képernyő jobb oldalára került, egymás alá, és perzse így nem látom, hogy hol van tennivalóm: [link]


Így egyesével végig kell néznem az összeset, és ezért csak nap végén nézem végig a csoportjaim, mert van más dolgom is.


A Facebook-nak is üzentem a problémámat illetően, megoldást is kértem, de nem kaptam.


Hogyan lehetne visszaállítani a régi rendezési felületet?



2020. márc. 8. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért, és elírásokért :)
2020. márc. 8. 18:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha arra gondolsz, hogy a Facebook Beta programjába beléptél, ahol ugye teljesen megváltozott a Facebook kinézete, akkor egyszerűen visszaválthatsz a régi felületre a következő módon:


Jobb felső sarokban kattints a profilképedre (Vagy ha már megjelent szintén jobb oldalt a kis lefelé mutató nyíl akkor arra) majd kattins a "váltás a klasszikus facebookra" menüpontra.

2020. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a lefelé mutató nyílnál lévő menüben nincs ilyen lehetőség
2020. márc. 12. 21:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Laptopon lépek be, és ez nem a Béta verzió.
2020. márc. 12. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy csak most válaszolok, nem láttam, hogy írtál. (#2 vagyok)


Akkor jobb oldalt a hivatkozások menüpontot eléred? Ott próbáld meg hozzáadni a csoportokat.

2020. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!