Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a régi youtube to...

Mi történt a régi youtube to mp3 downloader videó letöltővel? Én emlékszem, hogy volt ilyen oldal.

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 13:10
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom, de helyette keress rá erre: onlinevideoconverter
2019. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen volt, használtam. Aztán megszűnt. Olyant keress, ahol a bitrátát állíthatod.
2019. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megszűnt. Használj youtube-dl-t.
2019. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a baj a youtube letöltőkkel, hogy egy csomót lecsapnak, vagy reklámmal van teletömve, vagy nem tud konvertálni, esetleg zenét nem lehet letölteni vele szerzői jogok miatt. Régebben azért több megoldás volt, működtek is, mindent letöltöttek, nem dobáltak fel reklámokat, stb. Manapság meg gyakorlatilag egyik szarabb, mint a másik. Egy vagy kettő használható van, de ott is vannak reklámok. A programok még rosszabbak, mert vagy fizetni kell vagy csak limitáltan tud letölteni. Nem hiába tértem át torrentre már elég régóta. Max olyat töltök le yt-ról, ami nincs torrenten.
2023. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!