Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudom...

Facebookon hogyan tudom megnézni, hogy kik azok az ismerőseim akik már jó ideje nem használják a Facebook fiókjukat vagy nem léptek be?

Figyelt kérdés

Ezeket az ismerőseimet szeretném törölni!

Tudom, hogy az ismerőseim között egyesével meg tudnám nézni. De se időm se kedvem végignézni több ezer ismerőst!



2020. márc. 9. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy
2020. márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Irigylem a problémád.


Amúgy: sehogy...

2020. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
84%

Nincs jogod tudni, hogy ki, mikor használja az oldalt. Személyiségi jogok.

Egyébként gratulálok a több ezer ismerősödhöz, tipikus irracionális, gyűjtögető, lájkvadász életmód, én több, mint 10 éve fenn vagyok, és 36 ismerősöm van. Egyszerű amúgy, törlöd a fiókodat, csinálsz egy másikat és CSAK azokat jelölöd újra, akiket valóban ismersz és kommunikáltok is. Én több ismerősnek jelölést törlök, mint ahányat elfogadok. Az, hogy látott az utcán és felismer a neten, az engem k___ra nem érdekel.

2020. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sehogy
2020. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!