Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez dupla accountnak számít...

Ez dupla accountnak számít Ncore-on?

Figyelt kérdés

Ismerősöm fiókját használtam eddig, de csak telefonon léptem be és mobilnetről töltöttem le.

(e-könyveket töltök csak)

Kaptam egy meghívót, így lenne saját fiókom, de ilyet lehet csinálni ?

Mert ugye kitilthatnak e miatt.

Természetesen regisztráció után nem lépnék már be a fiókjába, csak az enyémet használnám, de ugyan azzal a telefonnal.

Kellene csinálnom egy factory resetet telón vagy valamit ?



2020. márc. 13. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mobilnet dinamikus IP-vel megy. Minden újraindítás után új IP-t ad, szóval azt se fogják tudni te miről jelentkezel be.
2020. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
A torrentkliensből töröld ki azokat a torrenteket amiket másik acc-ról töltöttél le, más teendő nincs.
2020. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg még a biztonság kedvéért a profilodba az extrákhoz beírhatod, az üzenet a staffnak részhez, hogy eddig barátodét használtad, de most kaptál sajátot, és abba nem lépsz be többet

Meg azt is beírhatod, hogy több helyről használod (ezek után tuti nem dobnak ki miatta:D )

2020. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!