Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell torrentezni?

Hogy kell torrentezni?

Figyelt kérdés

Most kaptam nCore-ra meghívót, és arra már sikerült rájönnöm, hogy ahhoz hogy onnan le tudják valamit tölteni kell valamilyen torrent. Letöltöttem a BitTorrentet és a uTorrentet is viszont szinte azonnal kiírta a gépem, hogy kártevőt észlelt és a letöltés mappában már nem is mutatja ezeket a fájlokat. Nem jó helyről töltöttem le és tényleg valami baj lenne velük? Vagy ilyenkor hogy tudok tovább haladni?

(Tudom, valószínűleg valami nagyon egyszerű dolog, de sajnos nem annyira értek a gépekhez és nem szeretnék bajt csinálni, szóval inkább megkérdeztem itt)


2020. márc. 21. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és Comodo vírusirtó van a gépen, ha ez számít
2020. márc. 21. 09:54
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem olvasod el az nCore-on ?

Azt várod, hogy egy kis regénnyit írjon valaki neked ? Elment az eszed ?

Le van írva fehéren-feketén.

Igaz, azt el kellene olvasni, de az már nem megy. csak akkor azt nem tudom itt mire számítasz, ha nem akarsz, vagy nem tudsz olvasni.

2020. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem olvasgatni a wikit, de nem találtam erre vonatkozóan semmit, ezért gondoltam, hogy itt megkérdezem. De akkor átolvasom mégegyszer, hátha csak elkerülte a figyelmemet
2020. márc. 21. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, az első pár sorig jutottál csak az olvasásban. Pedig minden közérthetően van leírva. Még az ajánlott kliensek is, és az is hogy honnan töltsd le.
2020. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A www.bittorrent.com oldalról töltöttem le és a gép kártevőnek érzékelte és ez volt az, amivel nem tudtam mit csinálni, ezért tettem fel a kérdést. Átolvastam mégegyszer az nCore-on a wikit, de erre így sem találtam semmit.

De végül megoldódott, letöltöttem mégegyszer ugyanonnan, ugyanazt és így már sikerült telepítenem. Bár még mindig nem értem, hogy elsőre mi volt a probléma, de ezek szerint akkora hülyeséget mégsem csináltam, mert most megy.

2020. márc. 21. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!