Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a facebookon az értesítéseket, oldal esetében?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Problémám a következő. Több csoportban benne vagyok a facebookon, nem csak saját profilról, de általam kezelt oldalként is. Hiába kapcsoltam ki az értesítéseket a csoport leírásánál, sajnos az oldalam így is kapja az értesítéseket a csoportba írt friss tartalmakról. Eddig csak kb napi 2-3 értesítés jött be ezekből, már ez is zavaró volt, hiszen elvileg ki van kapcsolva, viszont ma már 10-15 értesítés jön be ugyanezekből a csoportokból (nem csatlakoztam új csoportokba és nem állítottam át semmit sem, ezt csak így magától ..), ami már nem csak zavaró, de megtévesztő is egyben, mert a sok olyan értesítés mellett, amikre nincsen szükségem, nem találom meg azokat az értesítéseket, amik ténylegesen az oldal aktivitásához köthetőek.

Be lehet ezt állítani valahogy, kompletten letiltani az összes csoporttevékenységből fakadó értesítést az oldalamhoz?



2020. márc. 22. 15:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!