Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud egy olyan domain...

Valaki tud egy olyan domain regisztrátort (inkább külföldit mert .com lesz) ami normális árban van és tartalmazza vagy ingyenes hozzá a whois privacy?

Figyelt kérdés

Godaddy-t ismertem de basszus 8 éve használtam utoljára, most látom hogy 5,149Ft/év (így bhatjuk az első év 1dollárt, visszajön nekik kamatostul) meg a privacy sem világos hogy az "basic" mit tartalmaz vagy meg kell venni a nagyobbat. Felejtős, csalódtam bennük.


Aztán a domain.com-ot néztem mert tudtam róluk, 10dollár/év tök jó, régi cég, aztán látom hogy a privacy nem ingyenes ergo nem 10, hanem 20 dollár. Már nem is annyira jó.


[link] nézem most, gyanúsan olcsó és a privacy is ingyenes, ismeri valaki? Tud jobbat esetleg?


2020. márc. 22. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
5194Ft/év? Atyaisten!!!
2020. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Közben annyit kiderítettem hogy Godaddy-n tuti nem lenne elég az alap tehát teljesen lehúzás az egész.
2020. márc. 22. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
nem tudom miért akarsz saját url-t ha 5000Ft kifizetését lehúzásnak értékeled.
2020. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg egy ismerősömnek segítek. Ahhoz amúgy még külön kell venni privacy-t ami jópár ezres.


Miért fizetne bárki 5 de inkább 8 ezret évente, ha más cég 2000-ért ugyanazt nyújtja? Ez szerintem nem fillérb.szás kategória. Nem multik vagyunk hogy ez ne számítson.


Itt amúgy miért kötekednek az emberek?

2020. márc. 22. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
persze-persze!
2020. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De igen, ez fillérbaszás. Ráadásul nyilvánvalóan NEM ugyanazt a szolgáltatást kapod!
2020. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár ezer forinton mazsolázgattok, akkor inkább engedjétek el az egészet.
2020. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van 2-3000-ért is domain

Aztán vannak a gyakorin az olyan kérdések, hogy "mi a baj a domainal" "miert nem megy a domain oldalam"?

2020. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!