Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nincs egy normális ingyenes...

Nincs egy normális ingyenes domain/webhost se?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom elegem van kb és már mindent próbáltam szerintem szinte...

Vagy letiltanak "cpu memória túlterhelve" hülyeségek miatt magyarul nagy a forgalom...

Vagy bénák mint az atw.hu/uw.hu h nem elég h nemlehet iframelni őket sehogyansem...vmiért iframet sem lehet rájuk rakni...nagyonjó...emelett megjelítenek egy marha hirdetéscsíkot felül--" Olyan kellene ami elbírja a nagy forgalmat ...

Mint anno az extra.hu volt...Azon bármit lehetett...

Ilyenek mint blogger,weebly vagy az oylanok ahol nincs FTP nemis érdkel...


2014. júl. 6. 05:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Fizess!
2014. júl. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szóval nem normálisok mert nem hajlandóak neked önként és dalolva mindennél jobb szolgáltatásokat nyújtani ingyen de annyira ingyen hogy mindenféle ellenszolgáltatás nélkül.


A szemetek.


De ne aggódj, az internet gazdagabb lesz a csöves oldalad nélkül. :)

2014. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hallod, a telkünkünk kb. 2 ha le kén nyírn ia füvet, egy részét felszántani, de hogy spóroljunk inkább ásd fel, takarítani, karbantartan ia házat stb. Mivel te láthatóüan az ingyenmunka híve vagy, gyere, megcsinálhgatod, és a fityinget nem fizetek neked. Jól hangzik mi? Neeem? Akkor bagólesőd alapállás, és ne rinyálj azért, ha valamit ingyen kapsz.
2014. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Drone007 ***** válasza:

Kicsit várj még, előbb utóbb eljön majd az idő, hogy mindenkinek alanyi jogon jár a domain név és a korlátlan tárhely korlátlan adatforgalommal, korlátlan memória és cpu használattal. Addig ezek prémium szolgáltatások, és sajnos be kell érni azzal, hogy a prémium szolgáltatásokat pénzért lehet igénybe venni.


Tudom, ez egy kegyetlen világ. El vagyunk nyomva.

2014. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] -et próbáld ki
2014. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Évi max. 10000 forint egy olyan tárhely (domainnel együtt), ami mondjuk az ingyenes után jó következő lépésnek. Azért ennyit mindenképp ki lehet fizetni. Persze aki akkora sóher, hogy neki minden ingyen kell...
2014. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm aki a " [link] ajánlotta majd kipróbálom!

A többinek meg csak annyit h szégyen -.- Látszik a magyar színvonal...hoztátok rendesen!

Egy angol fórumon értelmesebb normálisabb válaszokat kaptam és jelenleg azokat tesztelem...

Talán azért kellene ingyenes mert nincs pénzem hogy vegyek?!...

Sóher vagyok???Igen nyilván valóan örül az ember hogyha kijön rendesen egy hónapban...a weboldal is csak kereseti célból kell hogy legyen egy kis plussz ... -.-

Néhány ember annyira hihetetlenül buta...Igen..képzeld nincs egy évi felesleges 10eFt-om...Az a 10eFt inkább kell élelemre vagy számlákra...Képzeld van aki így él -.- És nemvagyok iskolázatlan vagy segghülye vagy olyan aki elbaszta az életét...Szimplán ennyire rossz a helyzet itt Északon...--" Hogy érettségivel,teknikusival nemtudsz elhelyezkedni maximum a retkes Mekiben... --" Hál istennek nekem sikerült egy cseppet előrébb jutni hogy leg ne a mekiben kelljen rohadnom de mivel jobb?! Iskolákba kell iratkoznom hogy legyen diákom hogy mehessek diákmunkára máskülönben nemvesznek fel sehova!...

M1 ez nem önsajnáltatás...Pusztán elegem van az olyanokból akik a másikat szarba sem nézik mert azt képzelik h mindenhol ugyanolyan az élet...K*rvára nem ugyanolyan -.- jó neked hogy megtehetnél(ed) hogy kidobj évi 10eFt-ot akármira mert van annyid feleslegbe...

2014. júl. 6. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Évi 10 ezer forint az semmi a mindennapi megélhetéshez képest. Hidd el, engem sem vet fel a pénz, de kifizetem, ha kell a tárhely. Egy ingyenes szolgáltatónál nem alapozhatsz semmire, lehet, hogy holnap lekapcsolják, és egy szót sem szólhatsz.
2014. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Drone007 ***** válasza:

"...a weboldal is csak kereseti célból kell hogy legyen egy kis plussz..."


Hát ne haragudj, de ha keresni is akarsz a weboldallal (ha csak áttételesen is), akkor jó lenne elgondolkodni azon, hogy megéri-e az ingyenes teszkós vacakkal bajlódni, vagy kiadni egy minimális havi 800Ft-ot egy normális tárhelyért, domainért.

Én magam is az északi régióban élek, és engem sem vet fel a pénz, de ha be kellene fektessek évi 10e Ft-ot egy üzletbe, amiből nyereséget remélek, akkor megtenném. Legfeljebb egy lyukkal beljebb húzom a nadrágszíjat, lemondom a tévét, vagy kisebb netcsomagra váltok. Szerencsére én nem dohányzom, autóm nincs, így se bagóra se benzinre nem költök, de ha te bármelyikre is, akkor tudod, hogy ezek azok a dolgok, amik a pénzt viszik, nem pedig egy évi 10e Ft-os BEFEKTETÉS.


Minden csak elhatározás kérdése.

[link]

A midi csomagot javaslom 1 évre csak 7500 pénz .hu domainnel együtt.

2014. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PHP de kóder! ***** válasza:

a honlapom.biz-t inkabb ne probald ki... :)))


jobban jarsz, hidd el

2014. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!