Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebokk videó zenei alapja...

Facebokk videó zenei alapja miért nem jó, miért tiltott? Mit csinálnak a hanggal, akiknél mégis megy?

Figyelt kérdés
Megosztottam egy videót fb-n, aminek a zenéje simán megy. Letöltöttem ezt a zenét eredetiben, egy videó alá betettem, állandóan tiltja a fb...felvetődik a kérdés ez hogy lehet? Kell valamit csinálni a hanggal?

2020. márc. 24. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ok líraian egyszerű: a tartalmakat egy algoritmus ellenőrzi - bizonyos hanganyagokat felismer, bizonyosokat meg nem.


Így, ha szerzői jog által védett zeneművet akarsz jogellenesen felhasználni a videódban, akkor előfordulhat, hogy bizonyos zenéket elnémítanak, bizonyosokat meg nem.


Amit tehetsz: szabadon felhasználható zenéket tegyél a videóid alá. Vannak erre szolgáltatások:

[link]

[link]

[link]

2020. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És a másik videót miért nem némították...?
2020. márc. 24. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert - mint arra már utaltam - azt a hanganyagot a Facebook algoritmusa nem ismerte fel (nem volt benne az adatbázisukban).

De ami késik, nem múlik. ;)

2020. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mint utaltál.... :) Ugyanaz a zenéje, ezt nem értem...lehet nem írtam jól.

Az egyik megy, a másik nem.

2020. márc. 24. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ugyanaz a zenéje, ezt nem értem...lehet nem írtam jól."

Akkor az lehet az eset, hogy feltöltéskor ellenőriz.

A régi videó esetén még nem volt ismert a Facebook számára a zene, így felengedte, nálad meg már nem.


Vagy: a régi videót feltöltő kért a jogtulajdonostól engedélyt a zene felhasználására, te meg nem.

2020. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. márc. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!