Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafonos netem van, azt...

Vodafonos netem van, azt írja, hogy az adatvásárlás app -ra kattintva rendelhetem meg az ingyenes 5 gigát. De, ott csak pénzes megrendelés opciók vannak. Mi a 'megfejtés'?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy néz ki, mintha elvárható lenne, hogy adjanak - és nemet mondani nem mertek, viszont úgy adják, hogy ne legyen könnyű 'megtalálni'. Én magam már kb. 5-ször nekifutottam, hogy aktíváljam (vagy megrendeljem), de még nem sikerült. A pénzes opcióra nem akarok kattintani, mert akkor jó eséllyel fizettetnek érte.
2020. márc. 26. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem céges kártyám van. Volt pár ilyen free adat, amit minden barátom megkapott, de én nem
2020. márc. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

...ja, és ráadásul pl

A Telenor 100 gigát ad ingyen, avoda meg csak 5-öt 1 hõnapra...ráadásul azt is csak elméletben, mert gyakorlatilag elérhetetlen

2020. márc. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!