Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lassú a net, mióta új...

Nagyon lassú a net, mióta új lett a router, a router nem hozza azokat amiket kellene, negyedét es, router beallitasainal mit lehet megnezni, ami mondjuk szabályozza és nem engedi, hogy XY mbps fölé menjen?

Figyelt kérdés
jelenleg 8,52 Mbit/s KÁBELLEL! (feltöltés 1 Mbit/s) (kábel a routerből jön ki, nem a falból, a falból DSL kábel jön)

2020. márc. 26. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Rúter típusát leírhattad volna. Én biztos a szolgáltatónál tennék panaszt, pláne ha korábban jobb volt.
2020. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szolgaltatot vagy 125x hivtuk, azt mondtak nem latnak hibat. ZTE speedport entry 2i, nem tudom mit lehetne beallitani a szoftvereben, lehet ott nincs jol bekonfiguralva
2020. márc. 26. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
jelentkezz be a routerbe ip alapján és nézd meg, h mire van beállítva :D
2020. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megneztem, de ott nem latok semmi adatot, konkretan csak teszteket lehet rajta vegezni, 1-2 dolog van amit at tudok irni, de azt pontosan nem tudom mi micsoda, de hogy nem a savszelesseg meg gyorsasag az biztos...
2020. márc. 26. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!