Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működnek megfelelően...

Miért nem működnek megfelelően a Google oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Google-s oldalakon az alábbi képeken látható hibák jelentkeznek. Valaki tud valami megoldást?


[link]

[link]

[link]


A válaszokat előre is öszönöm!



2020. márc. 26. 15:36
 1/8 A kérdező kommentje:

A hiba minden böngészőben fennáll.

A böngésző újratelepítésével próbálkoztam már.

2020. márc. 26. 15:40
 2/8 Mr. V. ***** válasza:
100%

A kép/grafikai szerverek hibája lehet, ha max 1-2 napig áll fenn a hiba.


Nálam pl. tegnap ez a gyakori oldal nem jött be, azaz csak kb. 10mp töltés után teljesen szövegesen nulla grafikával, míg se a gép se a böngésző nem lett újraindítva és ma már ismét működik rendesen.


Azaz várj 1 napot és ha a hiba továbbra is fenn áll, akkor a routerben lehet a gond a névszerverek lekérdezésével. Akkor lehet próbálkozni egyéb DNS-ek megadásával a szolgáltatói helyett. De érdemes várni 1 napot, mert manapság mindenki a neten éli az életét és erre nem készültek fel a szerverek üzemeltetői.

2020. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem tegnap volt kuka a net.... nem kell csodálkozni, mindenki otthon b..a a rezet...

az internet előbb fog összeomlani mint az egészségügy 😂😂😂😂

2020. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A probléma kb 1 hete áll fenn, először én is úgy voltam vele, hogy szerver hiba.

Más, ugyan azon a hálózaton lévő gépek/telefonok/tabletek esetén nincs ilyen gond.

2020. márc. 26. 17:15
 5/8 anonim válasza:
Böngésző reinstall sem oldotta meg?
2020. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 - Nálam is ugyanez volt. :D
2020. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5: sajnos nem :/ Pedig letöröltem a Chrome-ot teljesen, felraktam az Operát, de mivel ott is ez a probléma állt fenn, így visszatértem a Chrome-hoz.

Azóta megpróbáltam egy teljes körű süti/adat törlést is, de ez sem oldotta meg.

2020. márc. 27. 07:33
 8/8 A kérdező kommentje:

Megoldódott a gond :)

Először próbálkoztam a Google open DNS kiszolgáókának beállításával, ami sajnos nem működött, sőt online játékok során használhatatatlan lett a net :'DD

Ezek után lefutattam egy vírus keresést, ami több böngészőbé épült blokkkolót. trackert talált. Mióta ez megvolt minden jól működik :D

2020. ápr. 15. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!