Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ő tiltott, vagy a profilját függesztette?

nemrég felköszöntöttem egy lányt facebook üzenetben, nem ismerősöm, megköszönte, ennyi volt, mostha rákattintok a beszélgetésben a nevére nem az oldalára dob ki hanem az üzenetekhez a beszélgetéshez, elérhetetlen a profil. ez nálam letiltást jelent, vagy deaktiválta a profilját?

márc. 26. 17:56  Privát üzenet  

A válasz
felfüggesztés esetén dob oda :D

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 18:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Instagramon, ha megnézem valaki profilját, akit nem követek és ő sem engem, jelzi sz illetőnek, ha megnéztem a képeit?
Hogy tudnám megnézni, hogy valaki le e tiltott Facebookról, vagy törölte a profilját?
Facebook-on miért nem tudom más profilját megnézni?
Regisztráltam egy filmes honlapra, nem láttam hogyha 5nap után nem törli az ember a profilját, akkor küldik a számlát, hogy befizessek az egész évre. Néven és emailcimen kívül...
Mit tehetek akkor ha nem látom valakinél a régi beszélgetéseket messengeren mert letiltotta a facebook a profilját?
Láthatja valaki, hogy megnéztem a profilját facen?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!