Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google account visszaállítása...

Google account visszaállítása factory reset után?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy végeztem egy factory resetet a telefonomon (Huawei) és azóta nem ismeri fel a Google a kétlépcsős azonosításnál, tehát lényegében "kizártam" magam a fiókomból. Valaki tudja esetleg, mit lehetne tenni ilyenkor? A supportnak írtam már vagy ötször, de nem adják vissza az accountot sajnos.

2020. márc. 26. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát akkor gyakorlatilag PC-n se tudsz belépni a google accoutodba már?
2020. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott se. Ha PC-n próbálnék belépni, előjön a jelszó beírása után a kétfaktoros azonosításos cucc, ami régen úgy működött, hogy a telefonon előugrott egy kis ablak ami megkérdezte, hogy biztosan én akarok-e belépni, rámentem, hogy igen, és ezután beengedett logolni az accountba. Most viszont azt írja, hogy az "eszköz pillanatnyilag nem elérhető" (mármint a telefon)
2020. márc. 26. 20:35
 3/5 A kérdező kommentje:
És, ha telefonon próbálnék belépni, ugyanez történik. Hiába tudom a jelszót, a telefonos azonosítás miatt kizártam magam a fiókból.
2020. márc. 26. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a loginnál nem tudod pc-n átváltani, hogy sms-re küldje esetleg, akkor nem tudok mást, mint a fiók helyreállításost, de persze lehet van más.
2020. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott van alul, hogy "próbálkozás máshogy" PC-n. Jelszó utáni képernyőn..
2020. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!