Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google Drive-on ha egy...

A Google Drive-on ha egy albumot megosztok egy másik személlyel, és utána letörlöm azt az albumot, ő onnantól még látja? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a távoktatás miatt küldenem kell sok anyagot a tanároknak, és ezért sajnos nem elég a Drive tárhelyem. Folyamatosan kellene küldenem az anyagokat, videókat..és csak úgy tudnám ha idő után törölném az előző anyagokat. Viszont a tanárnak dokumentáció miatt lehet kellenek később is ezek a videók. Ha törlöm az albumot, és megosztottam vele korábban, akkor az neki is elveszik, vagy ő látja utána is? Illetve utána is le tudja menteni? Infosok kérlek segítsetek! Köszönöm!:)



2020. márc. 30. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor fogja látni később is, ha letölti magának, ha törlöd eltűnik a tárhelyről már senki nem foga se látni, se letölteni, még te sem.
2020. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, a megoldás az, hogy regisztrálsz egy új fiókot, semmi nem tiltja, nekem is több van, és ha az egyik betelik oda töltesz utána.
2020. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MancsWolf ***** válasza:
Vagy 690Ft/hó a 100Gb tárhely.
2020. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom, hogy van most, de még 2014-15 körül regisztrálni lehetett az Oktatási Azonosítóval és ingyen kapott minden diák Office 365-öt és 1 terra drive-ot. (Megjegyzem ez még évekkel azután is működött, hogy nem voltam diák). Érdemes lenne utánajárni, akkoribban sem volt róla semmiféle tájékoztatás

2020. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!