Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » BTURBÓ-nak mi ez a mosógépes...

BTURBÓ-nak mi ez a mosógépes ügye?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam hogy megint szidják mint az állat,emiatt? Ezt a storyt vki részletesen letudná írni mivel az internet semmit nem találtam erről csak a grafikus ügyről.Előre is köszi a választ! :)

2020. márc. 31. 01:08
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Ezzel kezdődött...

[link]


És asszem az évfordulón kezdték nagyon mémelni

2020. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
2020. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

#21 Ez a Metabro aztán nagyon hiteles oldal lehet... Most hallok róla először, hogy létezik ilyen.:D


Amúgy szerintem most valakiknek nagyon érdekük lett a hazai Youtubereket lejáratni, mert valószínűleg ugyanazok állnak emögött a Bturbó ügy mögött is, akik most a Herby-re vannak rászállva.


Lehet sok a munkáját a COVID19 miatt elvesztő emberke összeállt és így próbálnak némi pénzhez jutni, hogy híres videósokról álteóriákat, mémeket gyártanak, és ezt hiszik ezzel milliomosok lesznek. Pedig nagyobb rá az esély, hogy sittre kerülnek, mert a hamis vád, rágalmazás, becsületsértés egyvelege bűncselekménynek számít a BTK. szerint és akár 5 év börtönnel is büntethető.

2020. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
41%

Eléggé egy megrokkant ember lehetsz #23-as, én abszolút nem vagyok Bturbó fan, sőt.. de Herby-vel egy szövegrészben említeni...

Herby-ről eddig is tudni lehetett, hogy egy idegbeteg alkoholista, de kiderült több meghökkentő infó 'hálistennek, így remélem mihamarabb tönkremegy.

2020. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#24-es Nem tudom melyikünk a megrokkantabb emebr, emrt te vagy az aki konkrétan mások kárát lesi és annak örvendene a ha egy vadidegen ember, akit csak a videókból ismersz tönkremenne..


"'hálistennek, így remélem mihamarabb tönkremegy."



Olvasd már vissza amit írtál, mert ez így nagyon gázul hangzik..

2020. máj. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

25


A tanulságot kell leszűrni az ilyen esetekből...bizony ha lesz gyereked akkor ne engedd hogy ilyen videósokat nézzen,ezen kívül nem igazán kell vele foglalkozni,ez alatt értem azt is hogy elkezdesz teóriákat gyártani.


Nem egy ember áll ezek mögött,senki nem kap pénzt,még a troll videók megtekintése után se.

Mivel olyan csatornára kéne feltölteni a dolgokat ahol lehetséges a bevételszerzés.


Ha te szereted ezeket a videósokat azzal nincs semmi baj,de a személyeskedést és a valótlan tények terjesztését próbáld meg mellőzni mert akkor olyan leszel mint azok akik ellen felszólalsz.

2020. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem egy ember áll ezek mögött,senki nem kap pénzt,még a troll videók megtekintése után se."


Azért erre nem vennél mérget. A bizonyos trash csoport az ingyenélők gyülekezete elég magas nézettséget tudnak generálni a Bturbós videókból. Azzal a SytheX néven futó emberkével az élen. Neki többszázezres nézettsége van abból, hogy Bturbó, Herby videókat készít. Neki már ezért megéri. Amúgy vicces, hogy egyedül csak ezekből a videókból van neki nézettsége, a többi videóját a kutya se nézi..D

2020. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Megnéztem azoknak a videóknak a többségét és az adsensee max 20-30 ezret fizet érte azért nem éri meg ilyen kampányt csinálni.


"A bizonyos trash csoport az ingyenélők gyülekezete"


Én benne vagyok abban a csoportba, nem vagyok ingyenélő, és a többi rágalom se igaz a csoport bő 80 százalékára az élettelen trollok pedig nem csak a trashcsoportból származnak.

A sytheX srácnak sincs hozzá semmi köze.


Én továbbra is azt mondom, hogy ebbe az egész trash műfajba nem szabad sok időt, és energiát beleölni, maximum röhögni kell azon amin lehet.

Felesleges túlgondolni és teóriákat gyártani.

2020. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
67%
Rosszindulat mindig lesz, sajnos ilyen a világ, itt Magyarországon a jó magyar emberek pedig már már mester szinten nyomatják, csak hogy másba belerúghassanak. Az ilyen emberek nem érnek el általában semmit az életben, mivel több energiát fordít arra, hogy másnak ártson mint a saját előrejutásához.
2020. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

29


Most Turbóról beszélsz ?!

Mert ő is elég rosszindulattal van megáldva ez már kiderült.


"Az ilyen emberek nem érnek el általában semmit"


Már megint általánosítasz,attól ha valaki negatív kritikát fogalmaz meg vele szemben még nem lesz "élettelen",a trollkodásról én nem tudok nyilatkozni mert csak követtem az eseményeket.


De szerény véleményem szerint megérdemelte amit kapott,mások anyagai juttatásaival játszani nem szép dolog (ki nem fizetett grafikus,megrongált lakás,elmaradt kései lakbér).


A trollok semmi anyagi kárt nem okoztak neki,egy kis mémelésbe és streamsnipe-olásba még nem halt bele senki.


"mivel több energiát fordít arra, hogy másnak ártson mint a saját előrejutásához." a trolloknak ebből semmi haszna nem származott gondolom megint a bevételre gondolsz de az világosan ott van,megtudod nézni adsensee mennyit fizet (persze ha be van kapcsolva a bevételszerzés és alkalmas rá a csatorna)


Külföldön már sportot űznek a sztrímerek ba-sztatásából a következő módszerekkel:

- Swattign (kommandósokat hívnak rád akik betörnek a házba)

-Ddos (gondolom nem kell részletezzem

-Ni-ger spammelés a lehető legtöbb féle módon

-Twitch botok vásárlása


Ezek közül én egyiket se láttam Bturbónál és már mostanra lecsengett a botrány,szerintem lazán megúszta,semmilyen anyagi kárt nem szenvedett ellenben a grafikussal és a többivel.

2020. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!