Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » BTURBO miért ígérget hazudik...

BTURBO miért ígérget hazudik állandóan?

Figyelt kérdés

Még itt a leg elején leszeretném szögezni én bírom Turbi fejét nincs bajom vele de ezek az igérgetések hazudozások kiborítani csak azt nem tudom miért csinálja ezt?

Twitchen kitalálta aki aki küld pénzt az belekerül egy virtuális kalapba és kapnak majd egy BT logos kupát ami rohadt jól néz ki igazából ezen nem tudtam részt venni mert még nincs bank kártyám! de kiderül hogy senki ismétlem senki nem kapta meg a BT kupát pedig azt mondta 10 embernek tuti adni fog és volt aki elég komoly összeget is küldött. Voltak ezek a pont gyüjtések nála 5 perc nézés után járt 5 pont és Bturbo azt igérte ha elérjuk valmennyi pontot akkor azok kapnak pólót és voltak akik elérték az a bizonyos pont határt és jelezték turbinak hogy meg van a pont erre bturbo kikapcsolta a pontgyüjtés funkciót és meg igérte hogy majd ki küldi a pólókat és senkinek nem külde ki ha jól tudom. de javítsatok ki ha rosszl tudom. és igérgette ekkó meg akkó küldi így meg úgy én meg tökre örültem lesz pólóm és mire össze gyűlt volna a pontjaim elvette mindenkitől a pontokat! Miért?

Youtubon meg fel rak egy videót amiben mindig bocsánatot kér valamiért és megigéri vissza tér és "özömleni fognak a videók" el telik egy nap fel tesz egy videót és utána hetekig sőt hónapig nem tesz fel semmit. Akkor minek igérget? és utána megint kezdődik megint minden előröl jaj bocsánat ezért meg ezért nem volt videó de mostmár vissza térek értsetek meg. és minden kezdődik előről. vajon a barátnőjének is csak igérget?

Miért csinálja ezt az emberekkel? Csalódtam benne!



2019. ápr. 27. 09:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem rossz helyen vagy. Miért nem kérdezed meg tőle ??

Nyílván lesz majd aki elmondja, hogy eze egy ilyen bicikli, meg Ő is csak gyarló ember, meg hogy a pénz motiválja. van benne valami, csak hát egy a gyakori kérdések, ahol olyan kérdésekre kaphatsz választ, amiket te nem tudsz, és lehet hogy más meg igen. De lássuk be, ezt csak ő tudja, és úgy egyébként meg a kutyát sem érdekli ezek a belterjes, gyerekes YouTube-os massza.

2019. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem őt, de eléggé megélhetési "YouTuber"-nek tűnik...

Mondjuk aki ilyeneket néz, bedől nekik majd még nagy összegeket is küldözget, az meg is érdemli a sorsát.

2019. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A nézettségért mindent!


Egyszer előadta, hogy mikor Angliában dolgozott, az utcán kellett élnie hajléktalanként. Ide még egy videót is bevágott, amin éppen egy kartonpapírt terít le egy utcasarkon és ráfekszik. (Ugyanabban a ruhában volt, mint amiben ezt elmesélte...)


Meg hogy azért jött haza, mert honvágya volt...


Akkor elmondanám, hogy én már akkoriban is követtem, és nem emlékszem semmi ilyesmire, pedig napi szinten vlogolt.


Annyi történt csupán, hogy nem jött be neki az ottani munka, másikat nem talált, nem tudták tovább fizetni a szállást, így haza kellett jönniük.

Az utcán nem élt, mert a repülőtérre induláskor még a szállásról töltött fel videót...


Egyébként én eddig MINDEN videóssal így jártam. Ha elég ideig követed őket, rájössz, hogy mind kamugép.

2019. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szinte nincs is kivétel! ismerős a szitu hogy állandóan kamuznak
2019. ápr. 27. 14:06
 5/18 Gábor_79 ***** válasza:
Talán mert semmivel nem érdekesebb egy átlag embernél és ilyen hülyeségeket kell kitalálnia. Mert valamikor eszébe jutott, hogy ő majd videózik. A "tartalom" gyártási kényszer hozta a dolgot.
2019. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gondolj a clickbait-ra...
2019. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
remélem feleszméltél és soha nem küldesz sem neki sem ilyen hasonszőrűnek egy fityinget sem
2019. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én még nem tudok küldeni pénzt mert még nincs bánkártyám. de majd azt fogom csinálni hogy írok Bturbonak hogy majd küldök pénzt és direkt nem fogok küldeni neki!
2019. ápr. 28. 06:18
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Biztos traumaként érinti majd. :)
2019. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 Minek kell bankkártya, ha nem küldöd neki pénzt.... ? fck logic
2019. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!