Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged tovább a...

Miért nem enged tovább a facebook, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbáltam belépni egy elég régi, deaktivált profilomba, és mivel nem emlékeztem a régi elszavamra, az emailemen keresztül állítottam be újat, és most azt kéri a FB, hogy igazoljam a személyiségazonosságomat.


Először azt írta ki, hogy kiválaszthatom, hogy hogyan akarom igazolni, de aztán csak egy lehetőséget adott fel: kiadott 5 volt ismerőst, hogy kérjek meg közülük 3-at, hogy menjenek fel a facebook.com/recover oldalra, és aztán kapni fogok tőlük egy négyjegyű kódot.


Fel is hívtam az egyik ilyen ismerősömet, de ő azt mondja, hogy ha megnyitja ezt az oldalt, csak hibaüzenetet kap. A másik ismerősöm facebookjáról se működik ez a link.


Elméletileg van egy olyan opció, hogy 'személyiségazonosság igazolása más módon', de hiába kattintok rá, ugyanez az oldal töltődik újra.


Valaki tud nekem segíteni abban, hogy hogyan kell túljutni ezen a facebook checkpointon? Tök bosszantó, hogy semmi illegálisat nem akarok, fel is hívtam a megadott ismerőseimet, de rohadtul nem működik a link, és így nem tudok belépni a fiókomba:(


VALAKI SEGÍTSEN!!


vagy hova fordulhatok ezzel??



2020. ápr. 1. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!