Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google-nek hogy lehet...

A Google-nek hogy lehet javaslatot tenni fejlesztésre?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, elég progresszív, felhasználó-centrikus a cég, tehát gondolom, érdekli őket, hogy mik a felhasználók visszajelzései, mivel tudnák javítani a felhasználói élményt, amolyan "konstruktív kritikára" gondolok.

2020. ápr. 8. 09:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Arról lenne szó egyébként, hogy szerintem sok felhasználó örülne, ha a Google One 2TB (3590 Ft/hó) és a 10TB (35990 Ft/hó) közt lenne átmenet, pl egy 8-10 ezer forintos opció, ami 5-6TB tárhelyet kínál. Én pl lassan kezdek kifogyni a 2TB-ból és a 10TB-s 36k-ért nagyon durván sok. Ennél még az 5 különböző emailcím, mindegyiken 2TB tárhellyel is jobban megérné....
2020. ápr. 8. 09:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen közösségi support fóruma az oldalnak, de ott is csak azt fogják mondani, hogy így döntöttek és marketing szempontból így éri meg nekik:

[link]


A linkelt cikkben leírják a módszert a javaslat küldésére: drive-ba bejelentkezés/kérdőjel ikon/visszajelzés

[link]

2020. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, nyilván ez éri meg nekik. Csak szerintem sok 2TB-s felhasználó van, aki fizetne a 3590 Ft helyett mondjuk 8990 Ft-ot (csak a hasamra csaptam és írtam egy összeget kb) 5TB-ért, de a havi 35900 Ft-ot már nem akarják/nem tudják kifizetni a 10TB-ért, mert annyira aránytalanul magas. Én itt azért érzek egy gapet a kettő lépcsőfok között. Ez nekik is nagy bevétel lenne, ha egy 5TB-sre váltana, akinek a 2TB nem elég, a 10 meg túl sok/túl drága.
2020. ápr. 8. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Mire kell egy magánszemélynek 2TB (vagy annál is több) felhő tárhely?


A legtöbb ember nem használ ki ekkora felhőt.


Ezért nem érné meg nekik nagyobbat csinálni, nem lenne rá igény (párszáz ember még nem jelent globális igényt)


A 10TB pedig már inkább vállalkozások részére van kitalálva, akik ki is használnák a nagy tárhelyet (webserver stb)

2020. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!