Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon bármilyen videót...

A Facebookon bármilyen videót közzé lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre durvább videókat láttam a Facen.


Az egyiken egy disznót ütöttek halálra, nyilván le akarták vágni, de nem megölték, hanem egy fejszével ötötték a fejét, miközben ki volt kötözve, a szerencsétlen állat visít, hörög, folyik a vér.


Másik videóban egy kínai pali élve teszi bele a serpenyőbe a polipot, a kagylót, a valamilyen élőlényeket és főzi meg őket ÉLVE. Utána egy kínai nő szintén a még élő polipot ketté harapja nyersen, úgy hogy ráfolyik az arcára a polipnak a tintája meg a belei.


Megint egy másik videón tálibok vagy isis tagok lőnek amerikai katonákra , meg vállról indidható rakétvál lőnek repülőre és közben imádkoznak.


Ezeket mind jelentettem a Facebooknak és mi volt a válasz? Hogy elhiszik, hogy engem ez megbotránkoztat, de nem ütközik a működési elveikbe.


Tehát akkor majdnem mindent lehet feltenni ezek szerint?



2020. ápr. 9. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amíg van aki nézi, és senki nem jelenti, addig lesznek ilyenek.
2020. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De én viszont jelentettem az összeset. Mi volt a válasz?

Kb a felénél azt írják vissza, hogy elhiszik, hogy ez engem megbotránkoztat, de nem ütközik a facebook alapelveinek megsértésébe! Ezért kérdezem, hogy bármit fel lehet már tölteni?

Mindegy nekem, csak azt hittem érdekel valakit rajtam kívül, de hát az egész világ meg van bolondulva.

2020. ápr. 24. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!