Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb adsl internet...

Melyik a legjobb adsl internetszolgáltató?

Figyelt kérdés
Most szeretnék váltani, de nem tudok dönteni. Mit tudnátok ajánlani ami árban és minőségben is jó?
2008. aug. 5. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali!

Ez nézőpont kérdése. A vonalat terület alapon, általában (lakhelytől függ) a T-Com (Magyar Telekom) biztosítja, ha a sebességgel van problémád, és ennek vonalbéli korlátjai (technikai) van, akkor másik szolgáltatónál sem lesz javulás. Árban szerintem igazán eltérések nemnagyon vannak a korlátlan adatforgalmú, 8megabites (letöltés) kapcsolatoknál. A szolgáltatók hozzáállása alapján tapasztalatfüggő, járhatsz jól és rosszul is. Nekem speciel semmi bajom a T-online (T-com)-al, ismerősömnek meg rengeteg. hibajavítás terén a T-online a 'menő', ha ők adják a vonalat is, és a hiba központi, vagy a vonallal van, hamarabb lépnek ha a saját ügyfelükről van szó, mint konkurenciáról. De meg lehet nézni a kábeltvs szolgáltatókat is, ha a környéken elérhető valami (T-kábel, Chello(UPC), Fibernet...) Üdv!

2008. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az EnterNet-nél ( www.enternet.hu ) vagyok 2004 augusztusa óta, igazán nem lehet semmi panaszom. 1 évben van 2-3 karbantartás, amit jóval előre be is jelentenek. Ebben az évben szakadás még nem volt, pedig a netet gyakran használom, napi rendszerességgel.

Az ügyfélszolgálat teljesen korrekt, segítőkészek és nem utolsó sorban gyorsan válaszolnak. Egyszer írtam nekik mail-t, 2-3 órával (!) később jött is a válasz.

Barátom Fibernetes, írt mail-t a héten nekik, még azóta is várja a választ...

De nézz szét fórumokba (hwsw.hu-n pl.), érdeklődj, nézd meg az ajánlatokat, véleményeket, stb. és dönts a lehető legjobban!

2008. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!