Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki elmagyarázná, mit...

Valaki elmagyarázná, mit jelentenek ezek? Linkedin, Facebook, Instagram, Tinder?

Figyelt kérdés

Szóval szoktam látni olyan összetett képeket, amin a fent említett applikációk vannak: négy kép, négy applikáció.

Mit jelentenek ezek?

A linkedin-t nem ismerem, a facebook, instat és tinder-t igen. De vlahogy nem tudom ezeket a képeket összeegyeztetni az aplikációkkal.


Mondjuk ezt még értem: [link]

De pl. ezt nem értem: [link]

Meg van sok más ehhez hasonló.


2020. ápr. 14. 08:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ezt: [link]
2020. ápr. 14. 08:49
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy ezt: [link]
2020. ápr. 14. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a lényege mindnek. A különböző közösségi oldalakon különböző arcaidat mutatod meg, annak komolyságához mérve.

A Facebookon van a legtöbb ember, a család, barátok, munkatársak, tehát jobban megválogatod hogy ne alakíts ki rossz képet magadról. Az Instagram már főleg a magamutogatásé, pózolásé. A linkedin egy online önéletrajzi oldal, tehát főleg szakmai jellegű és komoly benyomást tevő tartalmat teszel ki rá, hogy jó képet mutass magadról a munkaerő-piacon. Míg a Tinder a randizásé vagy egyéjszakás kalandoké, ahol főleg a kacérkodás, kihívó viselkedés nyer teret.

Legjobban a Scarlett Johansson-os kép adja ezt vissza, meg ami eleve az emberekról szól. Én a tortás, BMW-s, bútoros képet sem tudom szintén hova rakni értelmezésben, annyira elvont az utalás. Ezek már inkább csak arról szólnak, hogy trendeket próbálnak meglovagolni és marketing eszközként használni, hátha hoz egy kis nézettséget.

2020. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!