Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Messenger: csak...

Facebook Messenger: csak telefonszámos regisztráció lehetősége él még, vagy mindenképpen kell Fb fiók is?

Figyelt kérdés
Ha valaki csak és kizárólag a Messenger-t szeretné használni, van lehetőség oda csak és kizárólag telefonszámmal regisztrálni, vagy már nincs e lehetőség? Facebook fiókot nem szeretne létrehozni az illető. Jó lenne ha még élne a telefonszámos regisztrációs lehetőség.

2020. ápr. 15. 13:01
 1/4 Mr. V. ***** válasza:
100%

Durván 1,5 éve próbáltam telefonos regisztrációt. A probléma az, hogy hiába ismertem embereket és írtam nekik, az egyéb vagy szűrt levelek közé tette, tehát SENKI nem olvasta el, mert értesítést sem kapott róla.


Ilyenkor viberen, skype-n rá kellett írnom, vagy felhívnom, hogy nézze már meg a leveleit és csak miután elfogadta tőlem a levelet, utána lehetett vele chat-elni. Ez a gond FB fiókkal ha ismerős a másik fél, akkor nincs, de ismeretlenül ott is van. Tehát kérdéses, hogy kivel, kikkel akarsz ott beszélgetni... talán érdemesebb őket skype, viber, jabber, ... programokon keresztül megkeresni, amik kevésbé ilyen problémásak. Hiszen ha ott elértem őket, miért keresném messengeren, miért nem jó pl. a viber?


Tehát a használhatósága miatt elgondolkodtató, érdemes-e telepíteni, használni, regisztrálni.

1,5 éve 2 hónapig használtam, majd töröltem. Lassította a telefont, kilőtt más fontos programokat, az üzenetek késve érkeztek meg (akár 5 perc is) és ugye nem voltak válaszok, mert akinek írtam, nem látta (ha más elérhetőségét nem ismertem).


Ez persze az én tapasztalatom, véleményem. Nekem hasztalannak tűnt és azóta is megvagyok nélküle és már a skype nélkül is, ami óta átalakult... viberen mindenkit elérek, aki fontos, vagy mail-en.

2020. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akinek kellene, ő csak egyvalakivel szeretne beszélgetni és nem szeretne Fb-re regisztrálni.
2020. ápr. 15. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kellett fb fiok hogy legyen messengerem
2020. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Bo fel eve nincs mar Messenger Facebook nelkul. Nem lehetseges. Ugy hogy nem el mar a kerdesedben levo lehetoseg
2020. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!