Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok regisztrálni a...

Hol tudok regisztrálni a windows live messenger-re?

Figyelt kérdés

Szóval, nem tudom, hogy ebből az msn-ből, hány fajta van. Már regizve vagyok az egyikre.

Van a windows live messenger programom, itt szoktam bejelentkezni.

[link]


Ezenkívül, ugyanavval a jelszóval és e-mail címmel az ebuddy-ba is be tudok jelentkezni.

Ugyanezt akarom megcsinálni, csak egy másik e-mail címmel akarok regisztrálni.



2013. márc. 12. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
windowslive.com, outlook.com, live.com, hotmail.com
2013. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem is az a baj. Hanem akartam regizni egy már meglévő e-mail címemmel. És azt írja ki, hogy ezzel a címmel már regisztráltak. Valóban, lehet, hogy már próbáltam regisztrálni. Akkor rámentem, hogy elfelejtett jelszó, írjam be a microsoft fiókom, beírtam az e-mail-om, és ezt írja ki:

a microsoft fiók helytelen

2013. márc. 12. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra már kár regisztrálni, mert pár hét és megszűnik. Mindenkinek át kell regelni a Skype-ra.
2013. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És szerinted a Skype-hoz nem Live fiók kell majd?
2013. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Helló!


2013. április 8-tól megszüntetjük a jelenlegi Messenger szolgáltatást, és egyesítjük a Messenger és a Skype nagyszerű funkcióit. A Messenger megszüntetése több héten keresztül megy végbe; április 8. az első nap, amikor a szolgáltatás kérheti, hogy frissíts a Skype-ra.


Ahhoz, hogy továbbra is cseveghess messengeres ismerőseiddel, frissíts a Skype-ra, jelentkezz be egy Microsoft-fiókkal (ez a Messengerbe való bejelentkezéshez használt azonosítót jelenti), és máris láthatod ismerőseidet! Ugyanúgy cseveghetsz vagy videón beszélgethetsz velük, mint korábban, ráadásul új kapcsolattartási módokat is felfedezhetsz a mobilodra és a táblagépedre letöltött Skype-pal.


Mi történik a szolgáltatás megszüntetése után?

A Messenger Windows telepített verzióját használók nem tudnak majd bejelentkezni és csak a Skype-ra való frissítésre lesz lehetőségük. Ha megpróbálsz bejelentkezni, megjelenik egy értesítés, és ha továbblépsz, a rendszer végigvezet téged a Skype telepítéséhez szükséges lépéseken. Ezzel egy időben automatikusan el is távolítja a Messengert.

A Messenger újabb verzióiban automatikusan megjelenik a frissítési lehetőségre vonatkozó értesítés. A régebbi verziókban nem jelenik meg ez az értesítés, és manuálisan kell letöltened a Skype-ot.

[link]


A Hotmail-fiókodat is, nemsokára automatikusan az Outlook.com-ra frissítjük, de az alábbi hívatkozásra kattintva akár már ma is gyorsan frissíthetsz!

[link]


Ha szeretnéd, létrehozhatsz egy új @outlook.com-címet az itt

[link]

leírt útmutatást követve.

Ha kérdéseid vannak a frissítésről, látogass el GYIK lapunkra.

[link]

2013. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet párositani az msn-t a skype-al ,hogy betutsz lépni skype-ra msn cimmel is, de elöbb csinálj uj msn regisztrációt, a régit felejsd el,ha meg is szünik az msn de te msn cimed szereted használni, akkor így mególdható,mert az email része megmarad. Én is csak az msn emailom miatt szeretem mert azt használom. de ha nem ragaszkodsz az msn cimedhezz akkor tényleg nem érdemes mert megszünik az msn
2013. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!