Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TikTok bannolt engem?

TikTok bannolt engem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja azt vettem észre a TikTok fiókomon hogy az átlagos 10-15 ezer megtekintés helyett a feltöltött videóimon 0 a nézettség. Csináltam egy új fiókot de ott is ugyanez a probléma. Mit tudnék ilyenkor csinálni? Semmi olyat nem töltöttem fel ami sérti az elõírásokat, csak tájképeket/videókat töltöttem fel. Ha valaki tudna nekem segíteni,hogy mit lehetne tenni ebben az esetben azt nagyon megköszönném!

2020. ápr. 16. 19:38
 1/1 anonim válasza:
csak varj egy kicsit, tegnap este nekem is meg volt veszve, minden videon azt mutatt, h 0 like es 0 ember latta. reggel viszont megint normalis lett. szoval te is csak varjal, esetleg inditsd ujra az alk.-ot
2020. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!