Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sorozatbarátról kitilthatnak,...

Sorozatbarátról kitilthatnak, ha egy felhasználói fiókot több gépen használnak?

Figyelt kérdés
Mert, hogy szerintem ezért törölhették a fiókom. Kétszer. :( küldttem levelet nekik, de nem válaszoltak mi is vokt az oka a fiókom törlésének. Egyébjént az első fiókom fél évet használtuk megosztva, ezért összezavarodttak bennem a gondolatok. Lol.

2020. ápr. 17. 04:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a számtalan helyesírasi hiba miatt! Telefonról írok, a trónomon ( if you know what I mean).
2020. ápr. 17. 04:04
 2/4 anonim ***** válasza:

én meg reggeli közben nézem a kérdésedet... 😂

Az alábbiak alapján biztos azért tiltottak ki:


Kitiltás

A weboldalon bizonyos funkciók csak regisztrációt követően vehetők igénybe. Az igénybe vett funkciók nem megfelelő használata az oldalról való kitiltást von maga után.

A szolgáltató minden, a szerver felé küldött adatot/kérést szándékosnak tekint, és önmagát dinamikusan változtató algoritmusokkal ellenőrzi. Az algoritmusok mintavételezéssel, az átlagtól eltérő és előre definiált mintákat keresnek. A minták egy fő/felhasználó használatra vannak méretezve. Pozitiv egyezés kitiltást von maga után.

A szolgáltató nem járul hozzá, hogy a felhasználó reklámot vagy hivatkozást helyezzen el az oldalon az 'Új link megosztása' funkció használatán felül.

A szolgáltató továbbá tiltja az oldal egészének vagy részének újra publikálást, letöltését. Ilyen funkcionalitás nincs és nem is lesz az oldalon elhelyezve.

A közösségi funkciók használata során a Netikett betartása kötelező érvényű. Az irányelv mellőzése mértékétől függően figyelmeztetést vagy kitiltást von maga után.

A felhasználó továbbá tudomásul veszi, hogy meghívottjaiért - ha van - felelősséget vállal; amennyiben meghivottja kitiltásra kerül, vagy korábban már kitiltásban részesült, úgy a meghivó fiókja is törlésre kerül, és az újbóli regisztrációt megtagadjuk.

A meghívás funkció használata során a duplikált fiók létrehozása nem megfelelő használatnak minősül.


A szolgáltató fenntartja a jogot, hogy előzetes értesítés nélkül a felhasználó fiókját felfüggessze.

2020. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó buta vagyok, hogy nem találtam magamtól.. :(
2020. ápr. 17. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A megosztott fiók volt a gond sajna:/
2020. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!