Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook mikor oldja fel...

A facebook mikor oldja fel egy felhasználói fiók zárolását?

Figyelt kérdés
Párom napok óta nem tud belépni, pedig semmi rendelleneset nem tett a facebookon. Ha nem tölt fel személyes iratáról fotót, akkor sose fog már tudni belépni, vagy azért egy idő után feloldódik ez a rejtélyes zárolás?

2019. ápr. 24. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltsön fel fotót, vagy regeljen újat. Ha másnak adta ki magát, akkor ez addig tart, amíg azonosítja magát.
2019. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem adta ki másnak magát, csak éppen semmi aktivitást nem mutatott, nem rakott ki magáról fotót, mert minek, nem jelölt ismerősöket, mert nincs ideje ilyesmire. Csak néhány intézmény, főleg múzeumok facebook oldalát követgeti és olvassa híreit, kizárólag erre használja. Használná. Vajon miért nem teheti?


De komolyan, feloldják idővel, vagy ez a reg már bukott?

2019. ápr. 24. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Az e-mail címére amivel regisztrált nem jött levél a tiltásról és annak okáról?

Én talán 4 éve regisztráltam, kitettem egy profilképet még akkor és azóta a profilomhoz se nyúltam, néha írogatok személyes üzenetben ismerősökkel, de semmit nem osztottam meg, nem lájkoltam, nem szóltam hozzá. Nem tiltottak le soha. Nem tudom mi történhetett.

2019. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!