Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Titeket zavar nCore-on az XXX...

Titeket zavar nCore-on az XXX reklámok ha máshol is felbukkanak? Pl. Filmek, zenék stb. adblock plus nekem sajnos nem tüntette el őket. Mit lehet tenni ellenük? Staffot miért nem zavarja ez?

Figyelt kérdés
Mi van hogyha egy szülő mesét tölt le, és az 5 éves fia meg nézi őt, hogy hogyan használja a gépet, és észrevesszi az xxx tartalmat!

2020. ápr. 19. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Staffot miért nem zavarja ez?

Mert sok oldalnak a fo bevetele a reklamokbol van.

Mellesleg nem zavar, mert nincs enkor felhasznalom.

2020. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Hatékonyabb reklám blokkolót kell telepíteni.

Vagy ne ugyan azzal a böngésző programmal enkórozz, mint amit a gyereked használ.


Én pl a f*s, vírusgyanús oldalakat, aminek tartalmára ezek ellenére is kíváncsi vagyok, mindig egy virtuális gépen belül használom.

2020. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Nem tudom, hogy másnál hogy van, de nálam erotikus reklámok csak XXX kategóriában vannak. Máshol "normál" reklámok vannak (telefon, maszk, e-cigi - engem ez utóbbi jobban zavarna gyerekkel, mert az erotikus reklámok elég semmitmondóak).

Szernény véleményem szerint azért nem hatásos rá sem az uBlock, sem az Adblock, sem az Adblock plus, mert nem olyan reklámok, amik külső szervert használnak, hanem az nCore "belső" reklámjai.

2020. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
És mi baja lesz az 5 évesnek, ha meglát egy pár cicit? Kiég a szeme, vagy mi?
2020. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem neki való.
2020. ápr. 19. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan reklamok vannak amire mar rakerestek..
2020. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Addig fog szórakozni így az Ncore amíg befogják fejezni a torrentezést és át állnak Netflixre, Már sok ember lassan át áll. Akkor cumizni fognak! 🤔😀😘
2020. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!