Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok asztali Pc (win...

W.ili kérdése:

Hogy tudok asztali Pc (win 10) és tablet (Android) között teamviewr kapcsolatot létrehozni?

Figyelt kérdés
A régi generáció és az ifjú kor találkozása. Nagyi és unoka szeretne kapcsolatba lépni. A Teamviewr lenne a fontos. Megvalósítható ez? Win-es környezetben tudom működtetni. Net-en több féle teamviewer apk-t találtam, a TV Meeting-et javasolták, de az azonosító formátuma nem jó a win-es T....r változatnak.Ha tudtok kérek kis segítséget, köszi.

2020. ápr. 21. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Érthető igény az ilyesmi, de a teamviewer nem kapcsolattartásra való. Hangout, Facebook, Skype, stb.
2020. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AnyDesk a megoldás.
2020. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es: nem beszélgetés, csevegés és ehhez hasonló miatt keresem a megoldást és ez miatt írtam konkrétan a T...v-t. Vannak oktató anyagaim amivel kiegészíteném az iskolából kapott feladatokat, csak játékos formában. Egyébként a net-en is sokat lehet találni: én a gépemen kijelölöm -indítom a játékot-feladatot, unokám pedig megkezdi a megoldást stb. De ezt most nem akarom leírni, tudjuk hogy történik. Ha lenne nekik otthon Win-es gép nem lenne semmi probléma, itt a két eltérő oprendszert nem tudtam még összebarátkoztatni. Skype-on most volt családi születésnap 4 gépen (winesek)
2020. ápr. 21. 18:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es: részben az előleg 1-nek írt kiegészítésem. Az általad javasolt program lekezeli a két eltérő oprendszer közötti "átjárást" ? másrészt ha meg lehetne oldani a Teamviewer-rel nem kezdenék új program betanulásába.
2020. ápr. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!