Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Factory reset után beadja a...

Factory reset után beadja a wifit, "rácsatlakozik" de nincs internetelérés. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Olyan problémám volt az internettel hogy néhány oldal nem töltött be, pl youtube, twitch, facebook gmail betöltött, de mondjuk Riot Games oldala, meg még rengeteg más fajta oldal. Aztán próbáltam belépni a Leauge of Legendsbe és azt írta ki: "Nem sikerült csatlakozni a szerverhez. Kérjük, ellenőrizd az internetkapcsolatot és a VPN-bállításokat." Majd osztottam telefonról mobilnetet, és azzal ment a LoL is és a böngésző is rendesen, szóval felmentem a router oldalára, és toltam egy factory resetet, mert minden próbáltam de semmi sem működött (igen kicsit felelőtlen döntés volt részemről). Szóval amióta toltam a resetet nem tudok csatlakozni a wifire, egyedül a routernek az ipjére tudok menni ami: 192.168.1.1

Ha valakinek van valami ötlete hogy hogy lehetne megoldani akkor annak nagyon örülnék.



2020. ápr. 24. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha Windows 10-ről van szó, akkor próbáld meg újratelepíteni a hálózati kártya illesztőprogramját. Nálam már eljátszotta egy párszor és ez mindig segített.
2020. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azzal lesz a baj szerintem, mert telefonon is úgyanúgy ez van.
2020. ápr. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!