Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok feltölteni...

Miért nem tudok feltölteni indavideóra? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Telefonról próbálnék... Egy 360MB-os videót már sikerült, Microsoft Edge böngészövel. Mobilos nézetben...

Elvileg a NEM prémium tagoknak 1000MB-ig lehet feltölteni tartalmat... Azóta próbáltam nagyon sokszor egy 800 és 380MB-os videót feltenni, mindenhogy próbáltam, több böngészöben is, de nem megy... Asztali nézetben ugyan ki tudom választani a filet, de ha a feltöltésre kattintok nem történik semmi. Szóval az nem opció... Mobilos nézetben, ahogyan egyet már sikeresen feltöltöttem, amúgy elindul a feltöltés, végig is megy 100℅-ig, de a végén amikor a "továbbra" kattintok egy olyan indavideó részlegre dob, ahol látszanak a felsö menüpontok, stb, de lejebb, ahol a videómnak, vagy valaminek kéne lennie, csak üres fehérség van... A videóm pedig nincs a csatornámon, meg sehol.


Miért lehet ez? Esetleg van valamilyen megoldás?


Elöre is köszi!


UI: Sorry, hogy nincs hosszú "ö", a többi esetleges elírásért, stb.



2020. ápr. 28. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Még gépen se működik normálisan az Indavideó, nemhogy telefonon. Próbáld meg gépről feltölteni.
2020. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nálam gépröl sose volt vele gond, pedig akkor még lassabb netem volt.

Most viszont rossz a gépem és egy darabig nincs is lehetöségem megcsináltatni, vagy újat venni.

2020. ápr. 28. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább Youtubera töltsd fel ,beállítod ,hogy ne legyen nyilvános és onnantól akinek elküldöd a linket az megnézheti.
2020. ápr. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!