Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bejelöltem a matek tanáromat...

Bejelöltem a matek tanáromat facen, de. Ugye autómatikusan rámegy a követésre, és kiírja, hogy jelölve. De most már nem írja ki. Miért?

Figyelt kérdés

Tehát bejelöltem, fél napig nem volt semmi, most meg látom, hogy csak "követve" van, de már nem mutatja, hogy kértem xDD

Ez mi ? XD

Letiltott vagy mi ? :D

És írtam neki nemrég, de messengeren a pipa simán fehér.

Tehát olyan, mintha nem is lenne internet közelben, azaz még át sem ment.


Ez most mi ? XD

Vagy ha letiltott, hogyan csinálta ? Így hogy már nem mutatja, hogy felvehessem, és nem megy át amit írok neki ?

Hol állította be? Vagy hogyan ? :D

Ilyet lehet ?



#tanar diak kapcsolat xD #mi ez ?
2020. ápr. 30. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tiltott le, csak törölte a jelölésed. Ha letiltott volna nem is látnád, hogy egyáltalán létezik a profilja.
2020. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És akkor miért nem "tudom újra jelölni" ?

Még (elég) régen egyszer megtörtént ugyan ez, de azt sem tudtam, hogy hogy csinálta.

Azaz szintén (akkor ezek szerint) elutasította a kérést, és szintén nem látta, ami írtam neki.

Itt fontos, hogy mind a 2 esetben először jelöltem, s csak utána írtam.

2020. ápr. 30. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elutasít, nem jelölheted be újra, hogy ne tudd zaklatni.
2020. ápr. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fura...

És az írással mi van ?

(Amúgy az a szerencsétlen matektanárom akarta, hogy bejelöljem xD erre most meg letiltott xD nem is értem )

2020. ápr. 30. 01:17
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy elnézem én sem égetném magam veled.
2020. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:*

Értelek utolsó :D

2020. ápr. 30. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!