Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Velem van a baj, hogy engem...

Velem van a baj, hogy engem idegesít az ASMR?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, hogy mi ez nem is érdekel különösebben. Nagyon gyakran javasol nekem a youtube ilyen asmr videókat, ahol javarészt csinos lányok suttognak valami mikrofonba! A minap belenéztem egy ilyenbe, persze nem tudtam végignézni ezt a fájdalmasan semmitmondó videót, csak olvastam a kommenteket, hogy Úr Isten Te vagy a legjobb, ez tényleg jó volt, kajakra magasztalják, mintha nem is tudom valami ellenszert talált volna fel. Előre leszögezem nem vagyok irigy! :D


Egyszerűen nem értem mire fel kap ennyi lájkot, és ennyi pozitív hozzászólást egy hülyeség! Miért kell a hülyeséget magasztalni.. egyszerűen hihetetlen, hogy mit meg nem esznek az emberek. Ráadásul még oda van írva, hogy paypal lehetőséggel lehet támogatni a csatornát! Mire fel? :D Arra, hogy suttog egy mikrofonba, felnőtt nők ilyen debilek komolyan miért kell a hülyeséget magaszalni.. engem ez annyira elszomorít! Mi lesz később?



2020. ápr. 30. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te nem fogod fel, hogy nem létezik musically? :D Ráadásul mi köze van a kérdéshez?


Az hogy szerinted mi baromság az a te dolgod, csak aztán ne csodálkozz ha butának fognak nézni. Tudod a vélemény olyan mint a segglyuk...

Hány éves vagy? (Én kb 10 évesen foglalkoztam azzal, hogy más mit szeret.)

2020. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 2*Sü ***** válasza:
100%

> Velem van a baj, hogy engem idegesít az ASMR?


Ebből a szempontból nincs veled baj. Van, akinek ezt tetszik, van, akinek nem, úgy tűnik te nem tartozol a célközönségbe. (Amúgy én sem.)


> Egyszerűen nem értem mire fel kap ennyi lájkot


Egyszerű. Mert másoknak tetszik. Nem kell ezt túlgondolni. Az emberek különbözőek, eltérő az ízlésük, ugyanaz a dolog eltérő, illetve eltérő mértékű ingert kelt bennük. Meg nyilván az ASMR mögött van némi hype is, de ez még a legkevésbé ártalmas a hype-olt jelenségek között.


> Ráadásul még oda van írva, hogy paypal lehetőséggel lehet támogatni a csatornát! Mire fel?


Mire fel ne? Ha valakinek van pénze, és érdemesnek találja, hát támogassa. Bánom is én.

2020. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért szomorú, hogy ilyen szélsőségesen nyilatkozol erről, és emberek felett ez alapján ítélkezel. Ami ilyen indulatokat vált ki valakiből, ott felmerül a kérdés, hogy miért?? Hol van benned a feszültség valódi forrása? Mert ha valaki hülyeségnek tart valamit, max. konstatálja, és megy tovább. Te megnéztél több ilyen videót, kérdést írtál ki róla és most indulattal szidsz mindenkit, akinek tetszhet ez.


Valójában mi a problémád?

2020. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!