Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetseges hogy amit nekem...

Lehetseges hogy amit nekem úgy ír ki az email hogy elküldve azt mégse kapja meg a másik?

Figyelt kérdés
Elküldtem egy emailt a barátomnak képeket stb nekem azt írta ki a rendszer hogy az üzenetet elküldtük a barátom meg azt mondta hogy nem kapta meg állítólag még a spamba sincsenek.
2020. máj. 1. 23:32
 1/5 anonim válasza:
Nézd meg nincs-e a piszkozatok között. Nekem már volt, hogy nem küldte el és odatette.
2020. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha túl nagy a mérete vagy virusként kezeli a csatolmányt akkor az ő levelezőszerverének a tűzfala megfogja
2020. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van meret korlatozas minden email szolgaltatonal..
2020. máj. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gmailnel "A mellékletek legfeljebb 25 MB-osak lehetnek. Ha több mellékletet csatol, azok összesített mérete nem haladhatja meg a 25 MB-ot."
2020. máj. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit előttem írtak, az lehet a probléma, a méretkorlát. Vannak olyan tárhelyek, ahova a fájlt (vagy fájlokat) feltöltve a hivatkozást oszthatod meg az illetővel, aki letöltheti. Ha olyan anyagokról van szó, melyeket nem szeretnéd ha más is látna esetleg, akkor valami tömörítővel betömörítve, lejelszavazva töltsd fel, az illetőnek pedig küldd el a linket és a jelszót.

Ilyen szolgáltatók:

Toldacuccot, WeTransfer, Filemail

2020. máj. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!