Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren ha le vagyok...

Messengeren ha le vagyok tiltva, tudok írni, csak nem kapja meg? Azt látom, ha elérhető?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 00:40
 1/5 anonim válasza:
78%

Én úgy tudom hogy nem.Ki sem adja azt a mezőt ha megnyitod a beszélgetést hogy írni tudja neki. És az elérhetőséget sem látod

Csak megtudod nézni az eddigi beszélgetést és ennyi se írni és semmi mást sem tudsz csinálni

2020. máj. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 3. 10:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, ha valaki még erre jár, megírom a tutit, mert kipróbáltam vkivel.

Ha letiltok vkit, akkor nem tudok írni neki, amíg ezt fel nem oldom. A másik ebből annyit lát, hogy sose jelez a messenger elérhetőnek, és sose vált olcadott státuszúra az üzenet. Akit letiltok, az tehát tud írni, csak én nem kapom meg, a feloldás után sem.

2020. máj. 5. 16:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Olcadott=olvasott (siettem, na)
2020. máj. 5. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefonon nem is engedi írni egyik félnek sem, ha le van tiltva a személy, ha figyelmen kívül hagyod, akkor te nem látod mit ír, ezt viszont csak úgy tudod feloldani, ha írsz neki valamit.
2020. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!