Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Muszáj titkosítani a zenéket...

Muszáj titkosítani a zenéket filmeket a Google Drive-ban Google Fótokban Mega-ban MediaFire-ben?

Figyelt kérdés

Ezek a legnagyobb ingyenes felhőtárhelyek, de szeretném felszinkronizálni a filmeket, nem szeretném titkosítani őket mert akkor nem tudom egyből elindítani a filmet mert le kell tölteni de ez telon nem lenne olyan jó.


Nem tudom ti már hallottátok a Degoo tárhelyről ami 100 GB add ingyen?

Ha tudok valamit róla meg hallgatnám.



2020. máj. 3. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Telefonon akkor nem tudom nézni felhőből?"

Cryptomator-nak van Androidos és IOS-es kliense is - szóval annál a megoldásnál elérheted.


"Miben jó?"

Abban, hogy a felhőtárhelybe feltölteni kívánt állományok nevét és tartalmát titkosítja, így annak valós tartalmát a felhőtárhely üzemeltetői nem tudják kideríteni.


"Mibe nehezíti meg a dolgomat?"

Minden fel-/letöltés előtt a titkosítandó/titkosított állományokat titkosítani/visszafejteni kell. Régebbi gépeknél, nagy állományoknál ez időigényes folyamat.


"Hogy tudom elérni a tartalmakat telon más gépen stb?"

Fel kell telepíteni a megfelelő klienst hozzá.

2020. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

És ez biztos hogy 2TB vagy még több adatot feltölt?


Melyiket ajánlod?

2020. máj. 3. 22:12
 13/13 anonim ***** válasza:
A Cryptomator nyílt forrású, több féle klienssel rendelkezik (Windows, Linux, MacOSX, Android, IOS)
2020. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!