Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore hit n run figyelmeztetés...

Ncore hit n run figyelmeztetés, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sajnálattal értesítünk, hogy mostantól 30 napon keresztül letöltésmegvonásban részesülsz, mivel meghaladtad a rangodnak megfelelően engedélyezett hit'n'run mennyiséget.


Amennyiben a következő hónapban sem teljesíted a visszaosztási kötelezettségedet, úgy a letöltési jogod végleg megvonjuk.

A szankció prémium előfizetéssel feloldható! Kattints ide és nézd meg a megújult prémium csomagunkat.

Tehát prémium előfizetőként a következő napban is letölthetsz az oldalról, viszont ebben az esetben is megjegyzésre kerül, hogy volt már hit'n'run-os hónapod!

IDE kattintva ez a box eltűnik, s a továbbiakban nem lesz elérhető!


Azt értem, hogy nem seedeltem vissza mindent amit kellett volna, viszont most annyi nem világos ezzel a figyelmeztető üzenettel, hogy most ebbe a hónapba akkor vissza kell seedelnem mindent, amivel még el vagyok maradva, vagy megvonják végleg a jogomat? Vagy nincs semmi teendőm, meg kell várni míg lejár a 30 nap és úgy értik hogy utána kell figyelnem hogy mindig seedeljek?


2020. máj. 3. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezzel most nullázódsz, és a következő hónapban, amikor nem teljesíted a seed-et, végleg megvonják a letöltési jogodat. Ami miatt most a büntetést kaptál azt már nem kell visszatöltened.
2020. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
De az aktivitásnál ott van még egy csomó seed kötelezett torrent..
2020. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az előzőt én írtam, másik accból véletlen :D
2020. máj. 3. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért vannak ott, mert azoknál még nem járt le az egy hónap. Nem elsejétől elsejéig számol, hanem a letöltéstől számítva van a seedre egy hónapod.
2020. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor hagyhatom most az összes seed kötelezett torrentet és ha 30 nap múlva lejár a megvonás, akkor 0 torrent lesz a listában és onnantól kell csak figyelnem rá?
2020. máj. 3. 20:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amik benne maradtak az aktivitás menüben (mert nem most hó végén jártak le), azokat még vissza kell osztanod.
2020. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 5/6 Időpont tegnap 20:49

Nem.

Ez nem úgy megy hogy egy adott napon jár le minden kötelezettség. Ami még az Aktivitás menüben van azoknál fennáll a kötelezettség. Minden torrentnél onnan kezdődik az egy hónapos időkorlát amikor letöltötted.

2020. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, én is ezt gondolom logikusabbnak. Tegnap este újra letöltöttem őket, hogy utána mehessen a seed megint, szépen el is indult a seedelés mindegyiknél, írta is az ncore. Azonban volt pár, aminél leech volt seed helyett, na most erről utánaolvastam hogy akkor van ha nem az egész torrentet szedem le. A lényeg, hogy ma bekapcsoltam a gépet és amiknél leech volt ott megint stopped van az ncoreba és az utorrentbe pedig pirosan írja a seedelést. A többit ugyanúgy szépen seedeli, csak azoknál lett ez a probléma amik leechbe voltak... Gondoltam megpróbálom az egyiket úgy hogy kitörlöm, majd újra le és most peerek keresése 0%-nál áll... :S Mi lehet a baj?
2020. máj. 4. 12:00
 9/15 anonim ***** válasza:

8/8 Időpont ma 12:00

Nem tudom. Kérdezd meg az oldal supportjától.

2020. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet újnak vette, mikor le akartad tölteni, és mivel a letöltési jogos megvonták, nem indul el.

Nem tudom hány stopped torrented van, de rangtól függően minden hónapban lehet 5/10 etc. hit'n'runolható torrented. Ha azt nem lépted túl velük, minden baj, a többit csak seedeld :)

2020. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!