Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy e-mail elküldése után...

Ha egy e-mail elküldése után kaptam egy ilyen e-mailt, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

,,This is the mail system at host mx.onbox.hu.


I'm sorry to have to inform you that your message could not

be delivered to one or more recipients. It's attached below.


For further assistance, please send mail to postmaster.


If you do so, please include this problem report. You can

delete your own text from the attached returned message.


The mail system


<XY@freemail.hu>: host fmx.freemail.private[172.27.78.101] said: 552

sorry, that message size exceeds my databytes limit (#5.3.4) (in reply to

end of DATA command)''



2 nappal ezelőtt küldtem az egyik tanáromnak egy e-mailt a megoldott érettségi tételekkel (amelyeknek a határideje tegnap volt). Most tudja, hogy elküldtem, csak nem tudja megnézni a mellékleteket, vagy olyan mintha el se küldtem volna? Ráadásul úgy értelmeztem én, hogy azért nem ment el, mert nincs elég tárhelye, így az újraküldés se segítene...


2020. márc. 22. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem sikerült eljuttatni a levelet, tehát nem értesült arról, hogy küldtél neki bármit is.
2020. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Be jó...


Akkor azt hiszem ráírok Messengeren is és bemellékelem az e-mail képernyőképét is...

2020. márc. 22. 09:58
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

Túl nagy volt az email mérete (valószínűleg a csatolt fájlok miatt). Küldd át neki pl ennek a segítségével:

[link]

De több hasonló szolgáltatás is létezik. Itt csak egy linket kap, ahonnan letöltheti a neki szánt dolgot. Jól jöhet még egy Google Drive, ahol egy megosztással szintén elég csak a linket elküldeni neki.

2020. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!