Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kikapcsolni, ha...

Hogyan lehet kikapcsolni, ha egy link végéhez még hozzátesz egy oldal (pl. Facebook) még valamit?

Figyelt kérdés

Zavaró, hogy ha például Facebookról egy youtube videóra kattintok, akkor a böngészőben a youtube webcímének a végén megjelenik valami "&fbclid=(és sok betű és szám)" is, vagy más oldalak végén is, ha a Facebookról nyitom meg. Talán nem csak a Facebookról, de máshonnan is előfordul ilyen. Ezt ki lehet kapcsolni valahogy?

Azért is zavaró, mert ha a böngészőből a linket másolni akarom, akkor a végéről külön törölni kell az információt, ami senkit nem érdekel.


2020. máj. 5. 19:48
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Ezek követő információk, hogy honnan, hogyan jutottál el oda. Aliexpress linkeknél is látom fórumon a 3 soros linkekből, hogy mire keresett rá, mit nyitott meg utána és hogyan jutott el az adott termékhez.

Van plugin a legtöbb böngészőhöz, ilyen pl. [link] vagy [link] ez utóbbi inkább keresőkhöz használatos.


Érdemes rákeresned és megtalálni a megfelelő plugint, ami az általad használt minden oldalon képes levágni a link felesleges végét. Az említettek nálam beváltak, de én pl. nem használok tube-t és fb-t sem, így nem tudom azzal hogy viselkedik.

2020. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, rákerestem, Firefoxhoz ezt találtam:

[link]

Úgy tűnik, működik.

2020. máj. 6. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!