Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt olyan aki már nincs...

Van itt olyan aki már nincs fent Facebookon és semmilyen ilyen oldalon?

Figyelt kérdés

Én jelenleg gondolkozom rajta, hogy letörlöm magam mert nagyon sok időmet elvesz amit másra is fordíthatnék. Viszont kelleni fog olyan alkalmazás amin nem kell konkrét profilt csinálni, csak beszélgetni tudok rajta a messze élő rokonokkal. Ötletek?

Titeket mi vitt rá hogy töröljétek a Facebookot?



2020. máj. 8. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
viber
2020. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Line: Free calls & messages

Japán-koreai fejlesztésű alkalmazás

Van windows-os programja is.

Nincs agyoncsicsázva.


Viberrel nekem csak a baj volt.

Facebook és társai - inkább hagyjuk..

2020. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja!


Se facem, se instám se semmi ilyesmi baromság

2020. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb kérdés, hogy mi vitt rá, hogy egyáltalán regisztráljak. A haverok még egyetemen virnyogtak folyton, hogy nem lehet velem kapcsolatot tartani, csináljak egy profilt. Ennek az lett a vége, hogy csináltam egyet, hogy befogják a pofájukat, aztán 1-2 évente egyszer talán be is léptem. Így persze nem volt értelme megtartani.


Egyébként meg nem zárkóztam el soha senkitől, van Viber, Signal, email, telefon, az ér el, aki akar. Egy 5-10 perces telefonbeszélgetésnek sokkal több éttelme van, mint 2 óra messengerezésbek.

2020. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha van Adnroidos telefonod, akkor van Gmail is.

Ha van Gmail akkor van a Hangouts, vagy a böngészőben hívtok, vagy letöltitek és be sem kell jelentkezni mert a Google felismeri. Ez talán a leggyorsabb ami van.

2020. dec. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!