Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan elmegy a net,...

Folyamatosan elmegy a net, majd visszajön. Lehet netkábel hiba?

Figyelt kérdés
Előző gépemnél is, ugyanezzel a kábellel ezt csinálta folyton. Az már régi volt, azt hittem a géppel van a gond. Azonban az újon is ezt csinálja, tehát a hiba nem itt van. Router hiba sem lehet, barátnőm gépén tökéletes van net, egy másik kábellel. Akkor nekem kell kábelcsere, vagy lehet még valami, amitől csak nekem nem jó?

2020. máj. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A hálókártya, vagy annak a drivere is lehet rossz. Illetve, bár ez ritka, a roteren az a port is megadhatta magát amibe be van dugva. Első körben próbáld meg egy másik kábellel, ha az nem segít, frissítsd a hálókártya driverét. Ha ez se hoz eredményt, dugd be a routeren egy másik portba a kábelt. Ha mindez nem oldja meg, venned kell egy PCI-Express (asztali gépbe) vagy USB (laptopba) hálókártyát.
2020. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag kizártad a router és a hálókártya hibáját. Közöttük már csak a netkábel van, úgyhogy igen, esélyes, hogy az lesz a baj.
2020. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"barátnőm gépén tökéletes van net, egy másik kábellel"

És azzal a kábellel a te gépeden? Magyarul: cseréljetek kábelt, és ha a hiba is vele vándorol, akkor sima ügy.

2020. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet, az ő kábele túl rövid.
2020. máj. 10. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
??
2020. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!