Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el az internet...

Miért megy el az internet (UPC), minden nap pontosan hajnali 2-kor? Másnál is ez van? Mi ez?

Figyelt kérdés
Nálunk először nagycsötörtökön, volt ez és ezóta minden nap elmegy az internet és reggelig nincs is, mindig, amikor fent vagyok, tapasztalom. UPC-nk volt, amíg el nem adta magát a Vodafone-nak. Lehet hogy most áll át? Volt akinél csak 3 nap volt, nálam lassan már egy hónapja ez megy. Mi lehet a probléma? Másnál is jelentkezik ez?

2020. máj. 13. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A routerben nincs valami "energiagazdálkodás" bekapcsolva, hogy éjszakára lője le a netet?
2020. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk hetek óta akadozik egész nap. (Zugló - Törökőr) 500-as előfizetésünk van, de mostanában 0-100 között megy átlagosan, azaz araszolgat. :-( Folyamatosan ingadozik. Amikor mérem, le fel megy a jel. Egyre jobban unjuk! Tanulni, dolgozni nagyon nehéz így, de még az itthoni szerveren keresztül filmet nézni is alig lehet. (az előbb is úgy néztünk végig egy filmet, hogy legalább 10x kellett újraindítani)

Az elmúlt órában 23, 27, 73, 81, 12, 2, letöltéseket mértem, 20 körüli feltöltéseket kicsi ingadozással. Máskor az utóbbi sem megy. (persze, a szolgáltatók nem fogadják el az ügyfelek mérését, mert az nem hivatalos :-(


A vírus okozta helyzettel indokolja a szolgáltató. Túl sokan használják. :-( De valamiféle központi szerverhibát is emlegettek. Majd a sajtó leszállt a témáról, mert unalmas lett nekik. :-(

2020. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem bánom, hogy nem váltottam. A telekomos ritkán akadozik, most épitik ki az optikai hálózatot is nálunk. Jól és megbízhatóan működik éjjel és nappal is.
2020. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!