Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor lesz végre normális...

Mikor lesz végre normális internetszolgáltatás?

Figyelt kérdés

Hetek óta alig megy a UPC, azaz most már Vodafone vezetékes internet. 500-as van előfizetve, de átlagosan 0-100 között megy, ill. vánszorog. Annyira ingadozik, hogy az már kikészítő. Itthoni hálózat sem megy miatta, így szerverprogrammal nem tudunk filmet sem nézni normálisan. (megy megakad, megy, megáll,majd ismét megy kicsit...)

Itthoni tanulást, munkát is pocsék így végezni. A videó tanóra is megakad rendszeresen. Néha alig tudják követni a gyerekek. :-(



2020. máj. 13. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóltál? Mit válaszoltak? Kerestél másik szolgáltatót?
2020. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk Telekom van,IPTV, vezetékes telefon és internet. Tavaly ősszel lejárt a szerződés, benéztem az UPC boltba, hátha van nálunk is hálózat (harmadik szomszédban van). De amíg vártam, legalább öten hozták vissza a routert. Hoppá, akkor megyek és hosszabbítok. Ezt tettem, nem bántam meg.
2020. máj. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam még tökéletesen megy az upc/voda.

Es unalmamban a telekomot tudnám szidni reggeltől estig.

Nem mindegy hol laksz...

2020. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam márciusban volt ez, főleg hétvégente, hetente írtam nekik üzenetet, de mindig csak annyit válaszoltak vissza, hogy náluk nincs hiba...1 hónapig játszottuk ezt, aztán azóta minden rendben.
2020. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

XI. Bartók Béla úton, volt UPC bekötve (koax) nálunk és Telekom is (iptv), hol ezt, hol azt fizettük elő, amelyik éppen jobbat ígért, ill. tudott biztosítani reális áron. Elköltözve VI. kerületben Városligeti fasornál csak a Digi volt, ami sokkal lassabbat (4 Mbps) tudott csak biztosítani. :-( Ráadásul, a hálózat végénél voltunk, 1100 méterre az elosztótól, így még akadozott is. :-(

Zuglóban, ahol most lakunk csak a UPC (Vodafone) van. Telekom ide nem biztossít elérést. 120-ról váltottunk 500-asra, 1,5 éve. Nem is volt vele gond az elmúlt 2,5 évben, csak mióta a Vodafone megvette. :-( Előtte ment 500-al LAN-on, 250 körül a wifi a saját kütyüjükkel.

Az Őrsnél van egy kiadó lakásunk, ott 1000-es telekom van előfizetve, ami kb. 600-700-al megy LAN-on. A sajt Router-ükkel a wifi alig ment 10-20-al, lecserélve megy 200-300 között.

Zuglóban van ismerősöm, akinél csak 4 Mbps szolgáltatás van. Állítólag a villamospálya felújítására várnak a szolgáltatók, addig nem lesz ott gyorsabb. :-o (UPC, Telekom nem szolgáltat ott) Ehhez képest én nem panaszkodhatok.

2020. máj. 17. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!